o nás

Prémiová móda pro stylové obchody s módou

 

Na českém trhu jsme už téměř 30 let. Prémiovou módu dodáváme do butiků a obchodů s módou po celé ČR. Máme exkluzivní zastoupení několika evropských značek. Značek, které-jsou osobité, stylové a často vyčnívají z řady. Stejně jako zákaznice a zákazníci, kteří je nosí.

Fashion za každou cenu? Jde to i rozumně

Být "in" jde i s nohama na zemi. Zastupujeme a dovážíme proto i značky, které nabízí cenově dostupnější, a přitom velmi kvalitní trendy oblečení. Jednotlivé značky se svým stylem a sortimentem od sebe liší. A to je pestrost, co zaujme. Díky tomu umíme vyhovět různorodým potřebám.

Od hlavy až k patě. Udržitelně!

Někteří naši výrobci se specializují na konkrétní kategorie oblečení, jako jsou kalhoty nebo bundy, jiní nabízí kompletní kolekce, které lze vzájemně kombinovat (kabáty, topy, sukně, šaty, kalhoty). V naší nabídce se často setkáte s přírodními materiály jako je kůže, kožešina, peří nebo bio bavlna. Většina oblečení se vyrábí v menších rodinných firmách v Evropě, které se zavazují k udržitelnosti a ekologickému přístupu.

Náš zákazník, váš butik. Jsme velkoobchod.

Módu neprodáváme koncovým zákazníkům. Našimi zákazníky jsou butiky a obchody s módou. Těm nabízíme letité zkušenosti ve světě módy a obchodní partnerství založené na důvěře. Kolekce prezentujeme dvakrát ročně dle sezón (JARO/LÉTO a PODZIM/ZIMA) v našich showroomech v Praze, Rožnově pod Radhoštěm a na brněnském veletrhu Styl a Kabo.

Dodáním zboží to u nás nekončí

Umíme poradit s propagací, prezentací značek na prodejnách nebo vám pomůžeme rozšířit nabídku vašeho obchodu. Dělíme se o naše know-how. A děláme to rádi. Víme, jaké trendy ovládnou trh příští sezónu. Díky tomu mají náskok i obchody, se kterými spolupracujeme.

Náš team

Pavel Mlčák

Pavel Mlčák

Lucie Křenková

Lucie Křenková

Jakub Drábek

Jakub Drábek